kapcsolatfelvétel
karrier
Oldal tetejére

Jelenleg őket keressük

Termék adatbázis menedzser szlovák vagy cseh nyelvtudással

Szereted az olasz autókat? Érdekel és inspirál a multikulturális munkakörnyezet? Pontos vagy, rátermett és dolgozni akarsz? Nem baj, ha kevés a tapasztalatod! Keressük azt a fiatal, akár pályakezdő munkatársat, aki szeret adatokkal dolgozni, és jól kommunikál szlovák vagy cseh nyelven.

Feladatok:

  • adatbázis feltöltés, kezelés
  • adminisztráció és asszisztencia
  • kapcsolattartás
  • projektmenedzsment

Elvárások:

  • cseh vagy szlovák nyelvtudás
  • magabiztos számítógépes ismeretek (táblázatkezelés, szövegszerkesztés)
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • szervezési és együttműködési képesség
  • önállóság
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmas, proaktív, stressztűrő személyiség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • betanítás, képzések
  • fejlődési, továbblépési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • stabil hátterű, fejlődő cég

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllelés és fizetési igény megjelölésével a job@armadillo.hu e-mail címen.

Cseh vagy szlovák nyelvtudással közösségi média manager

Cseh vagy szlovák nyelvtudás, stratégiai szemlélet, kiváló kommunikációs készség, igazi csapatjátékos – magadra ismersz?

Elvárások:

  •   minimum 1-2 éves közösségi médiában szerzett tapasztalat
  •   kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  •   cseh vagy szlovák, valamint angol nyelvtudás
  •   kimagasló szervezési és együttműködési képesség
  •   terhelhetőség
  •   kreativitás
  •   ügyfélkezelési tapasztalat
  •   problémamegoldó

Feladatok:

  •   több, különböző márkaoldal Facebook-profiljának napi szintű kezelése (szövegírás, posztolás, rajongókkal való kommunikálás, fordítás)
  •   adminisztráció, kimutatások készítése
  •   versenytársak, brandek elemzése
  •   ügyfélkapcsolat

  • fiatal, barátságos csapat
  • kellemes és kreatív irodai közeg a Római-parton
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • stabil háttér, növekvő cég
  • nemzetközi projektekben való részvétel

Kérjük, csak akkor jelentkezz, ha szóban és írásban is erős a cseh és/vagy szlovák nyelvtudásod!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a job@armadillo.hu e-mail címen.

Lépjen velünk kapcsolatba!

Adja meg elérhetőségeit és tetszés szerint megvendégeljük
egy kávéval vagy teával